ماهنامه لجستیک و زنجیره تامین

فرهنگ‌سازي و ترويج دانش لجستيك و زنجيره تامين در كشور يكي از ضروريات توسعه و ارتقاي جايگاه لجستيك به عنوان يك محور مهم توسعه اقتصادي كشور و بنگاه‌ها به حساب مي‌آيد و انتشار مجلات تخصصي يكي از راه‌هاي مؤثر در اين راستا مي‌باشد.
ضرورت توجه جدي به مقوله لجستيك در كشور لجستيكي ايران و از طرفي نبود يك مجله حرفه‌اي لجستيكي در ايران؛ جمعي از صاحبنظران و دست‌اندركاران صنعت لجستيك كشور با سابقه سال‌ها پژوهش و آموزش در این حوزه را بر آن داشت تا تصميم به انتشار يك مجله تخصصي لجستيكي بگيرند.
با افتخار، اعلام مي‌دارد ماهنامه علمي-تخصصي «لجستيك و زنجیره تامین» پس از دريافت مجوز رسمي انتشار از وزارت ارشاد (به شماره ثبت 77486) از شهريور‌ماه 1395 به عرصه رسانه‌هاي كشور پيوسته است و در همین مدت کوتاه، توانسته است به عنوان نخستین و تنها نشريه تخصصي لجستيكي كشور جای پای خود را به‌خوبی در بین دولتمردان و جامعه لجستیک کشور باز نموده و اثرگذاری قابل توجهی داشته است.
ضمن اینکه با افزوده شدن بخش انگلیسی ماهنامه، از این پس، با نام Iranian Journal of Logistics & Supply Chain برای طیف گسترده‌ای از مخاطبان غیر ایرانی اعم از شرکت‌های لجستیکی، دانشگاه‌ها و موسسات خارجی، اساتید و فعالان لجستیک بین‌الملل ارسال می‌شود.