درباره ما

فرهنگ‌سازی و ترویج دانش لجستیک و زنجیره تامین در کشور یکی از ضروریات توسعه و ارتقای جایگاه لجستیک به عنوان یک محور مهم توسعه اقتصادی کشور و بنگاه‌ها به حساب می‌آید و انتشار محتوای تخصصی یکی از راه‌های مؤثر در این راستا می‌باشد.

ضرورت توجه جدی به مقوله لجستیک در کشور لجستیکی ایران و از طرفی نبود یک مرجع حرفه‌ای لجستیکی در ایران؛ جمعی از صاحبنظران و دست‌اندرکاران صنعت لجستیک کشور با سابقه سال‌ها پژوهش و آموزش در این حوزه را بر آن داشت تا تصمیم به انتشار یک سایت تخصصی لجستیکی بگیرند.

مؤسسه مدیریت زنجیره‌ تامین آمادگران به عنوان یکی از رسالت‌های خود اقدام به انتشار محتواهای علمی-تخصصی فارسی و انگلیسی در زمینه «لجستیک و زنجیره تامین» نموده است.

هم‌اکنون با بیش از یک دهه کار و پژوهش تخصصی در حوزه لجستیک و زنجیره تامین و با همراهی جمعی از اساتید بنام این حوزه، مفتخریم که در حوزه‌های: لجستیک، زنجیره تامین، شبکه‌های کسب‌وکار به عنوان مرجعی تخصصی و خوش‌نام در کشور شناخته می‌شویم.

 «اندیشکده لجستیک و زنجیره تامین ایران» به عنوان مرجعی تخصصی برای اطلاع از آخرین مطالب موجود در حوزه لجستیک, زنجیره تامین و شبکه‌های کسب‌وکار ایجاد شده است.

ما خود را همواره متعهد به ارسال مطالب و تحلیل‌های تخصصی و معتبر در حوزه لجستیک, زنجیره تامین و شبکه‌های کسب‌وکار می‌دانیم.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مدیریت زنجیره تامین آمادگران است.