قوانین و مقررات سایت

«موسسه مدیریت زنجیره تامین آمادگران» هم‌اکنون به عنوان یک مرجع تخصصی شناخته شده در حوزه لجستیک و زنجیره تامین در کشور می‌باشد که تلاش نموده است با ارایه محصولات متنوع ترویجی و مشاوره‌ای (همچون: ماهنامه، هفته‌نامه، پایگاه خبری، کانال‌های تلگرامی، آموزش، مشاوره، گنجینه دانش، فرصت‌های شغلی، رویدادهای داخلی و بین‌المللی و …) گامی مثبت و منحصربفرد در جهت فرهنگ‌سازی و اشاعه دانش و کاربرد لجستیک و زنجیره تامین در کشور ایفا نماید.
به‌گونه‌ای که هم‌اکنون بسیاری از مقامات و مدیران ارشد بخش دولتی و حاکمیتی، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان، انجمن‌ها و تشکل‌ها، کارآفرینان، مدیران ارشد شرکت‌های خصوصی، شرکت‌ها و فعالان غیرایرانی، سرمایه‌گذاران و سایر رسانه‌ها (مرتبط با حوزه لجستیک و زنجیره تامین) عضو شبکه گسترده مخاطبین و مشتریان موسسه آمادگران و مجله لجستیک و زنجیره تامین (و زیرمجموعه‌های آن) هستند.
در همین راستا، «موسسه مدیریت زنجیره تامین آمادگران» به عنوان یکی از رسالت‌های خود اقدام به راه‌اندازی اندیشکده لجستیک و زنجیره تامین ایران و انتشار منظم محتوای علمی-تخصصی در حوزه «لجستیک و زنجیره تامین» نموده است. 
  • شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.
  • پایگاه خبری لجستیک و زنجیره تامین از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید اندیشکده لجستیک و زنجیره تامین ایران به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.
  • اندیشکده لجستیک و زنجیره تامین ایران، خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده در صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مدیریت زنجیره تامین آمادگران است.