میز ملی لجستیک

میز ملی لجستیک ایران رویدادی است که به ابتکار و اجرای موسسه مدیریت زنجیره تامین آمادگران طراحی و برنامه ریزی شده و مقرر است هر رویداد آن در یکی از مراکز و قطب‌های لجستیکی کشور به میزبانی دستگاه مسئول لجستیک منطقه برگزار گردد.

هدف اصلی از برگزاری این رویداد شناساندن ظرفیت‌های لجستیکی میزبان به فعالان و دست‌اندرکاران لجستیکی کشور و فراهم ساختن محیطی تخصصی برای بحث و تبادل نظر فعالان و مسئولین محلی و ملی در راستای تمرکززدایی از صنعت لجستیک کشور است.

برنامه «میز ملی لجستیک ایران» به گونه‌ای طراحی شده است که شامل همایش تخصصی (به صورت گردهمایی مسئولان منطقه، مسئولان ملی، فعالان لجستیکی منطقه، فعالان لجستیکی کشور و اعضای اصلی میز ملی لجستیک (شامل سخنرانی و پنل تخصصی و همچنین نشست های B2B؛ و تور لجستیکی به صورت بازدید از ظرفیت‌های لجستیکی میزبان خواهد بود.

در میز ملی لجستیک، علاوه بر بررسی چالشهای مراکز و شرکتهای لجستیکی منطقه و مباحثه افراد متخصص در این حوزه به منظور ارایه راهکار در جهت حل آنها، فرصت‌ها، تهدیدها، نقاط ضعف و قوت در بخش لجستیک منطقه با حضور خبرگان این حوزه، بررسی و ارایه سیاستهای مناسب جهت خنثی کردن اثر تهدیدها و همچنین بهره‌گیری از فرصت‌ها با در نظر داشتن پتانسیلهای موجود اتخاذ میگردد.

 

اخبار کانال رسمی میز ملی

 

 

[/col]

[/row]

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مدیریت زنجیره تامین آمادگران است.