ماهنامه لجستیک و زنجیره تامین

لوگو ماهنامه لجستیک و زنجیره تامین

فرهنگ‌سازی و ترویج دانش لجستیک و زنجیره تامین در کشور یکی از ضروریات توسعه و ارتقای جایگاه لجستیک به عنوان یک محور مهم توسعه اقتصادی کشور و بنگاه‌ها به حساب می‌آید و انتشار مجلات تخصصی یکی از راه‌های مؤثر در این راستا می‌باشد.
ضرورت توجه جدی به مقوله لجستیک در کشور لجستیکی ایران و از طرفی نبود یک مجله حرفه‌ای لجستیکی در ایران؛ جمعی از صاحبنظران و دست‌اندرکاران صنعت لجستیک کشور با سابقه سال‌ها پژوهش و آموزش در این حوزه را بر آن داشت تا تصمیم به انتشار یک مجله تخصصی لجستیکی بگیرند.
با افتخار، اعلام می‌دارد ماهنامه علمی-تخصصی «لجستیک و زنجیره تامین» پس از دریافت مجوز رسمی انتشار از وزارت ارشاد (به شماره ثبت ۷۷۴۸۶) از شهریور‌ماه ۱۳۹۵ به عرصه رسانه‌های کشور پیوسته است و در همین مدت کوتاه، توانسته است به عنوان نخستین و تنها نشریه تخصصی لجستیکی کشور جای پای خود را به‌خوبی در بین دولتمردان و جامعه لجستیک کشور باز نموده و اثرگذاری قابل توجهی داشته است.
ضمن اینکه با افزوده شدن بخش انگلیسی ماهنامه، از این پس، با نام Iranian Journal of Logistics & Supply Chain برای طیف گسترده‌ای از مخاطبان غیر ایرانی اعم از شرکت‌های لجستیکی، دانشگاه‌ها و موسسات خارجی، اساتید و فعالان لجستیک بین‌الملل ارسال می‌شود.

 

آرشیو ماهنامه علمی-تخصصی لجستیک و زنجیره تامین

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مدیریت زنجیره تامین آمادگران است.